autogaz Szczecin
Montaż instalacji gazowych Szczecin - plMontaż instalacji gazowych Szczecin - de
| AUTOGAZ
SEQUENT 24, System sekwencyjny
AUTOGAZ
SEQUENT 24
System sekwencyjny

System wtrysku gazu SEQUENT 24 jest najnowocześniejszym systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej powstałym na bazie systemu FLY SEQEUNT, który to doskonale sprawdził się w samochodach wyposażonych we wtrysk benzyny. Powstał on w wyniku badań i doświadczeń prowadzonych przez zespół fachowców BRC w odpowiedzi na zapotrzebowanie grona klientów szukających tańszych rozwiązań i jest alternatywą pełnej wersji systemu FLY SEQUENT. System SEQUENT 24 jest przeznaczony do samochodów trzy lub cztero cylindrowych. Dzięki zastosowanym modyfikacjom system ten jest łatwiejszy do zainstalowania jak również prostszy w programowaniu. W systemie tym bowiem nie ma żadnego dodatkowego urządzenia, aemulatory jak również i czujniki są wbudowane do podstawowych komponentów systemu i stanowią integralną część reduktora GENIUS, centrali SEQUENT, oraz listwy RAIL pracującej wyłącznie na wtryskiwaczach BRC. W odróżnieniu od poprzednich centralek centralka SEQUENT 24 posiada plastikową szczelną obudowę, która jest odporna na działanie temperatury panującej wewnątrz komory silnika, a jej niewielkie rozmiary bardzo ułatwiają jej montaż. W odróżnieniu od systemu Fly SEOUENT w listwie RAIL znajduje się miejsce na czujnik ciśnienia i temperatury gazu co pozwala na mierzenie powyższych wartości z większymi dokładnościami oraz na natychmiastową interwencję i skorygowanie ilości spalanego gazu. Dla ułatwienia montażu zastosowano złącze dedykowane okablowania posiadające 24 pinów, a ilość kabli ograniczono do minimum. Odcinanie wtryskiwaczy następuje poprzez dodatni sygnał co go odróżnia od poprzednich systemów. System ten programuje się za pomocą nowego programu SEQUENT 24, który jest prosty w użytkowaniu. Poprzez doskonalą integrację centrali sterującej SEQUENT 24 z centralą sterującą układu benzynowego brak jest różnic pomiędzy jazdą na gazie a jazdą na benzynie.

NORMY:
System spełnia normy emisji spalin EURO 4 oraz może współpracować z EBOD

RODZAJE:
Do samochodów 3 lub 4 cylindrowych.

SKŁAD SYSTEMU:
Zestaw kit Sequent 24 składa się z: Reduktora GENIUS SEO.UENT 24, centrali sterującej Sequent 24, elektrozaworu gazowego ET98 "WP", okablowania do centrali SEOUENT 24, przełącznika "Micro" dwu pozycyjnego, listwy Raił BRC wraz z czujnikiem ciśnienia i temperatury gazu, wtryskiwaczy BRC w ilości 3 lub 4 szt. (w zależności od ilości cylindrów silnika), filtra fazy lotnej FJ, rurki miedzianej D6, przewodów gazowych, przewodu wodnego oraz woreczka montażowego.

FUNKCJE:
Przechodzenie na gaz pod wpływem temperatury gazu, wszystkie funkcje systemu są określone przez oryginalną centralę benzynową

ZALETY:
- system jest w pełni konfigurowalny
- nie wymaga emulacji sondy lambda
- polepszenie płynności jazdy,
- zoptymalizowanie zużycia paliwa,

KONFIGURACJA:
System FLY SEQUENT 24 ustawiany i konfigurowany jest za pomocą komputera PC.
Wykonanie: Strony internetowe szczecin CMS: averta.pl
Copyrights ©2008-2010 SPauto Sławomir Piątek
Wszelkie prawa zastrzeżone!