autogaz Szczecin
Montaż instalacji gazowych Szczecin - plMontaż instalacji gazowych Szczecin - de
| AUTOGAZ
SEQUENT 56, System sekwencyjny
AUTOGAZ
SEQUENT 56
System sekwencyjny

System wtrysku gazu SEQUENT 56 jest najnowszym systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej powstałym na bazie znanego systemu FLY SEQUENT. SEQUENT 56 przeznaczony jest do samochodów z wielopunktowym sekwencyjnym lub pół sekwencyjnym wtryskiem benzyny i ma zastosowanie w szerokiej gamie pojazdów wyposażonych w silniki z zapłonem iskrowym wolnossącym lub z turbodoładowaniem z 5,6, 8 i 12 cylindrami o pojemności do 5000 cm3. Po przez zastosowanie modyfikacji polegających na wbudowaniu emulatorów oraz czujników w podstawowe komponenty systemu stanowiące integralną cześć: centrali SEQUENT 56, reduktora GENIUS SEQUENT 56 oraz listwy RAIŁ sprawiono że system ten jest zarówno prostszy w montażu jak też i programowaniu. W listwie RAIL znajduje się czujnik ciśnienia i temperatury gazu co pozwala na mierzenie powyższych wartości z większymi dokładnościami, natychmiastową interwencje i skorygowanie ilości spalanego gazu. W systemie tym zostały zastosowane wtryskiwacze BRC których zadaniem jest wtłaczanie gazu bezpośrednio do kolektora dolotowego silnika samochodu. Każdy wtryskiwacz może obsłużyć moc do 30 kW (40,8 kM) co przy możliwości sterowania ośmioma wtryskiwaczami daje moc do 240 kW (326 kM). Dzięki bardzo wysokiemu stopniu zintegrowania sterowania wtryskiem z fabrycznym układem zasilania silnika oraz precyzyjnemu sterowania wtryskiwaczami i dawkowania LPG brak jest różnic pomiędzy jazdą na gazie i na benzynie. System ten charakteryzuje się bezobsługowością ponieważ przełączanie z benzyny na gaz następuje automatycznie po osiągnięciu odpowiedniej temperatury silnika. SEQUENT 56 jest zarówno ekonomiczny, ekologiczny jak też i prosty w serwisowaniu.

NORMY:
System spełnia normy emisji spalin EURO 4 oraz może współpracować z EBOD

RODZAJE:
Do samochodów 5,6,8 lub 12 cylindrowych.

SKŁAD SYSTEMU:
Zestaw kit Sequent 56 składa się z: Reduktora GENIUS SEQUENT 56, centrali sterującej, elektrozaworu gazowego ET98 "WP", okablowania do centrali, przełącznika "Micro" ,2 listew Raił BRC wraz z czujnikiem ciśnienia i temperatury gazu, wtryskiwaczy BRC od 5 do 12 szt. ( w zależności od ilości cylindrów silnika), filtra fazy lotnej FJ1, rurki miedzianej D6 lub D8, przewodów gazowych, przewodu wodnego oraz woreczka montażowego.

FUNKCJE:
Przechodzenie na gaz pod wpływem temperatury gazu, wszystkie funkcje systemu są określone przez oryginalną centralę benzynową.

ZALETY:
- system jest w pełni konfigurowalny
- nie wymaga emulacji sondy lambda
- polepszenie płynności jazdy,
- zoptymalizowanie zużycia paliwa,

KONFIGURACJA:
System FLY SEQUENT 56 ustawiany i konfigurowany jest za pomocą komputera PC.
Wykonanie: Strony internetowe szczecin CMS: averta.pl
Copyrights ©2008-2010 SPauto Sławomir Piątek
Wszelkie prawa zastrzeżone!